Hobby

Blog

RSS not configured

Facebook
RSS

5 kroków do organizacji 18-stki

Komentowanie nie jest możliwe
mar - 30 - 2017
admin

Każdy „małolat” z utęsknieniem oczekuje na swoją 18-stkę. To dziś jedna z najbardziej znaczących uroczystości, którą szumnie obchodzi się wśród rodziny oraz kumpli. Coraz liczniej chcemy, ażeby ten jedyny w swoim rodzaju dzień został jednym z momentów, jakie wpiszą się w resztę życia; podobnie jak bal maturalny, czy choćby wesele.

Mieć 18-stkę czy zjeść 18-stkę?

Wyprawienie 18-stki to nie takie takie proste zagadnienie. Na starcie powinniśmy podjąć decyzję, czy chcemy wyprawić wydarzenie w domu, czy też w restauracji w okolicy. O ile parapetówka powiązana jest z zaproszeniem skąpej liczby osób oraz bałaganem do sprzątnięcia po wieczorze, o tyle wypożyczenie sali na 18-stkę zapewnia nam w tej kwestii pełną wolność, o ile tylko zadeklarujemy wyrównanie nakładów ich realizacji przez obsługę restauracji.

Jaka 18-stka taka reszta życia?

Którymi przesłankami przeto kierować się podczas wyboru baru dla naszej 18-stki? Dosć istotna jest na pewno materia lokalizacji takowego baru, która to umożliwi uczestnikom sprawne a także bezpieczne przetransportowanie ich do mieszkania wszelkim dostępnym rodzajem transportu publicznego. Warto jeszcze mieć w pamięci, że rozchwytywany lokal na 18-stkę trzeba zabukować przedterminowo, aby bez przeszkód udało się wytypować dogodny okres na organizację urodzin. Imprezy umiejscawiane w dyskotekach i pozostałych rozrywkowych miejscach umożliwiają nastolatkom wchodzącym w dorosłość jedyne w swoim rodzaju wrażenia i pozostają ich przyjemną impresją na przyszłość. Korelują one niestety z niemałymi opłatami za wynajem segmentu, podanie napojów alkoholowych, słodkości i przekąsek, i przede wszystkim nie zapewniają stuprocentowej poufności przy lokalu pełnym biesiadujących się nieznanych nam osób

Stosunkowo korzystnym rozwiązaniem może być wynajem sali na 18-stkę. Tego typu położenie jest perfekcyjne na zorganizowanie 18-stki, bowiem nie tylko zapewnia świetną odskocznię pośród znajomych czasem aż do rana, ale znaczy też beztroskę, o który ciężko w popularnym barze. W cenie wynajmu są najczęściej przekąski, a także wykorzystanie wysokiej klasy zaplecza technicznego, jak nawet oświetlenia.

Warto również zadbać o właściwie dobraną muzykę. Bardzo ważne okaże się również zakupienie odpowiedniej ilości alkoholu i naturalnie tort 18-stkowy. Warto też ożywić imprezę urodzinową proponując zaproszonym kreatywne atrakcje oraz tym podobne igraszki; za przygotowanie takowych winni wziąć się jednakże sprawdzeni konsultanci.

Dowiedz się więcej

Comments are closed.