Hobby

Blog

RSS not configured

Facebook
RSS

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, gdzie każda jednostka ochrony zdrowia – od jednoosobowych działalności lekarskich, poprzez przychodnie, aż po kliniki, może zaopatrzyć się w niezbędne produkty i aparaturę, jakie używane muszą być w codziennej interakcji z pacjentami.

Odbiorcą produktów sprzedawanych przez sklepy medyczne mogą być nie tylko specjaliści medycyny każdej specjalizacji, a także pielęgniarki, salowe, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Wszystkich im centrum materiałów medycznych wspiera w pracy oferując wysokiej klasy, najlepsze materiały medyczne i specjalistyczne akcesoria.

Co można znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Oferta obejmuje produkty z wielu medycznych dziedzin, które zawierają nie tylko materiały dotyczące tematów ogólnych, przez środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia akcesoriów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje również diagnostykę medyczną, oferując dużą gamę odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z firm, jakich produkty można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Cormay i Poch.

Hurtownie medyczne zaopatrują także gabinety rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment hydroterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i inne.

Część sklepu dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Zobacz
Sklep medyczny online

Z innej strony materiały i sprzęt dentystyczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad osiem tysięcy towarów dedykowanym dla dentystów, specjalistów ortodoncji i pomocy stomatologicznych. Wszystkie towary importowane są od renomowanych firm, do których należy między innymi: Melag, Nordiska, Microbrush. W dostępnym asortymencie znajduję się także firmy krajowe, twórcy takich produktów na przykład Poldent czy Chema.
Oferowane produkty jak materiały stomatologiczne takie jak amalgamaty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, leki, narzędzia endodontyczne jak również różnego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany tutaj niewielki opis oferty centrum zaopatrzenia medycznego to tylko niewielka część tego, co można znaleźć nie tylko w sklepach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Comments are closed.