Hobby

Blog

RSS not configured

Facebook
RSS

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z osiąganiem przyjemności w pożyciu intymnym spowodowany zmianami lub uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmienić kształt okolic intymnych – ginekologia plastyczna proponuje dla wiele opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą Twoje bolączki i wydatnie polepszą jakość funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera rekomendowany jest w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser jest używany też w przypadku wielu innych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego zabiegu i sposób jego dostosowania do indywidualnej sprawy ustalane będą w momencie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Efekty zabiegu mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem zapewnia on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji erotycznej i zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w praktyce niedokuczliwa oraz bardzo sprawna, Etap gojenia, porównując do tradycyjnych metod jest bardzo króciutki, a brak komfortu z tym połączony – niewielki.

Odwiedź:

Ginekolog-Michalik.pl

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który wywołuje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego narządu.
Efektem jest polepszenie komfortu życia jak również psychologicznej trwałości, a także radości życia.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w trakcie stosunku, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę warg sromowych? Odczuwasz problem z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w kwadrans może usunąć Twoje bolączki, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.